O firmie

Naszą firmę założyliśmy w 2013 roku. Swoje zawodowe umiejętności nabywaliśmy podczas wieloletniej pracy w branży geotechnicznej (geologicznej) w czołowej polskiej firmie. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji badań gruntowych, opracowywaniu ich wyników oraz określaniu zaleceń i wytycznych geotechnicznych dla projektowania i wykonawstwa zarówno dużych i trudnych obiektów budowlanych jak i niewielkich budynków jednorodzinnych.

Posiadamy niezbędne uprawienia budowlane jak i geologiczne. Mamy także kompetencje pozwalające na kierowanie pracami geologicznymi w terenie oraz ich dozorowania. Oferujemy specjalistyczne badania gruntu wykonywane m.in. sondą CPT.

Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu obiektów budowlanych (np. wały ziemne, składowiska odpadów) jak również prac rekultywacyjnych (oczyszczanie terenów zdegradowanych/zanieczyszczonych) wykonywanych przy wykorzystaniu metod biologicznych jak i mechanicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi zleceniami, które stanowią dla nas najlepszą rekomendację. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i zawsze staramy się je wykonać w jak najkrótszym czasie. Stawiamy na jakość naszych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Zapytania ofertowe rozpatrujemy w ciągu 24h.
Zadzwoń lub napisz! Zapraszamy

Realizacje

sondowanie   sondowanie